Ziraat Bankası 3 Ayda 1 Ödemeli Kredi Kampanyası

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:52

Ziraat Bankası 3 Ayda 1 Ödemeli Kredi Kampanyası

Ülkemizde emekli maaşlarını üç ayda bir alan insanlar için geliştirilmiş ‘3 ayda bir ödemeli kredi’ ile emekliler çok daha kolay bir şekilde kredilerini geri ödeme imkanına sahip olacak. Bunun yanında maaşlarını aylık olarak alanlarda bu kredi kampanyasından yararlanabilir ve kredi ödemelerini üç ayda bir yapabilir. Her ay kredilerin geri ödemesini ödemekte zorlanacağını düşünen kişiler için Ziraat Bankası’nın çıkardığı bu kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Üç ayda bir ödemeli kredinin geri ödemesini aylık olarak da yapabilirsiniz. Krediler için ödenmesi gereken komisyon ve masraflar bu kredi türü için geçerli değildir. 3 ayda 1 ödemeli kredi için herhangi bir masraf ve komisyon alınmıyor ancak zorunlu olarak hayat sigortası yaptırılıyor.

3 Ayda 1 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası’nın 3 ayda 1 kredisi için başvuruda bulunmak için Ziraat Bankası’nın tüm kanallarını kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın internet şubesinden, mobil bankacılıktan, ATM’ler üzerinden ve şubeye giderek başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası’na 3 ayda 1 kredisi için başvurduğunuz zaman aylık ya da üç aylık ödeme periyotlarından birini seçebilirsiniz. Seçeceğiniz vade ve kredi miktarına bağlı olarak uygulanacak faiz miktarı da değişiklik gösterir. 3 ay da 1 kredisi için 48 aya kadar vade imkanından yararlandığınız takdirde %1.26 faiz oranı uygulanacaktır. 10 bin lira kredi çektiğiniz takdirde bunun geri ödemesi 896 lira şeklinde olacaktır. Bu ödemeleri ise 3 ayda bir yapıyorsunuz.

Kredi geri ödemesini aylık ya da üç ayda bir şeklinde seçebiliyorsunuz. Örneğin 48 ay vade ile 50 bin lira kredi çekmeniz durumunda üç ayda bir 4480 TL ödeme yapacaksınız. Eğer geri ödemeyi aylık olarak seçerseniz ayda ödeyeceğiniz tutar 1472 TL olacaktır. Krediyi aylık geri ödeme yöntemi ile seçmeniz daha karlı olacaktır. Üç ayda bir geri ödeme yöntemini seçtiğiniz takdirde toplamda bin lira fazla ödeme yapmış olacaksınız. Aylık geri ödeme yöntemini seçmeniz durumunda ise bin liranız cebinizde kalacak. Elbette vade miktarı uzadıkça ödeyeceğiniz tutarında artması normaldir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir