Fuzulev – Ev Alma ve Detayları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:55

Fuzulev – Ev Alma ve Detayları

Pek çok kişinin hakkında konuştuğu ancak fazla detayların bilinmediği Fuzulev sistemi nedir? Fuzulev, 27 senedir ülkemizde faaliyet gösteren ve kredi, faiz, peşinat uygulamayan bir ev satın alma sistemi sayesinde insanları ev sahibi yapıyor. “Türkiye’de ev sahibi olmayan kalmasın” parolasıyla yola çıkan Fuzulev, faaliyete girdiği yıldan günümüze kadar binlerce kişiye ev sahibi olma fırsatı yarattı.

Fuzulev sisteminde ev sahibi olabilmeniz için 4 farklı ödeme yöntemi sizlere sunuluyor. Bu ödeme yöntemleri ise şöyle: Fuzulev peşinatlı erken teslim, fuzulev çekiliş sistemi, fuzulev ara ödemeli erken teslim ve fuzulev vade ortası sistemi…

Fuzulev Peşinatlı Erken Teslim

Fuzulev peşinatlı erken teslim sisteminde ödeyeceğiniz bütün taksitler sabittir, hiçbir koşulda artış göstermez. Aynı zamanda bu taksitler faizsiz ve vade farksız olarak sizlere sunuluyor. Peşinatlı erken teslim sistemine dahil olduktan sonra ilk etapta ödeyeceğiniz peşinat ne kadar fazla olursa evinize de daha erken kavuşursunuz. Ayrıca fazla ödediğiniz peşinattan dolayı ödeyeceğiniz taksit miktarı da daha düşük olur. Organizasyon ücreti ile birlikte ev için ödemeniz gereken peşinatı da ödedikten sonra bu sisteme dahil olabilirsiniz. Bu sisteme dahil olduktan sonra ödeyeceğiniz ilk taksit, bir sonraki ay başlar.

Fuzulev Çekiliş Sistemi

Fuzulev çekiliş sistemine dahil olan kişiler, ödeyebileceği aylık taksit miktarına göre gruplara ayrılır. Bu gruplar 40, 60, 80, 100 ve 120 kişiden oluşabilir. Bu gruplardan birine giren kişinin ödeyeceği vade sayısı da grup sayısıyla aynıdır. Örneğin 80 taksitle ev sahibi olmak isteyen bir kişi 80 kişilik gruplara dahil olur.

Fuzulev Ara Ödemeli Erken Teslim

Bu sistemde ev sahibi olabilmek için herhangi bir peşinat ödemezsiniz. Yalnızca ara ödemelerle ev sahibi olabilirsiniz. Yapacağınız ara ödemeler ile vade sayısını düşürebilir ve daha erkenden ev sahibi olabilirsiniz.

Fuzulev Vade Ortası Sistemi

Ev sahibi olmak için şanstan fazlasını arayanlar bu sisteme dahil olur. Fuzulev vade ortası sistemde herhangi bir peşinat alınmaz ve faiz, vade farkı uygulanmaz. Bu sistemde taksitlerinizin yarısına geldiğiniz zaman ev sahibi olursunuz. Bu sistemde oluşturulan gruplar 11 ile 121 ay vade seçeneklerinden yararlanabilir. Ödenecek olan aylık taksitler standarttır ve asla artış yaşanmaz.

Etiketler:, , , ,

Fuzulev – Ev Alma ve Detayları için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Fuzulev – Ev Alma ve Detayları&#6527...  yorumladı. 8:26 pm - 15 / 03 / 2019:

    […] Pek çok kişinin hakkında konuştuğu ancak fazla detayların bilinmediği Fuzulev sistemi nedir? Fuzulev, 27 senedir ülkemizde faaliyet gösteren  […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir