Ziraat Bankası Kredi Fırsatları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:25

Ziraat Bankası Kredi Fırsatları

Ziraat Bankası kredileri ile ihtiyaç duyduğunuz kredi miktarına uygun faiz oranlarıyla beraber sahip olabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerinden yararlanabilirsiniz. Devlet bankaları arasında en çok tercih edilen bankalardan olan Ziraat Bankası, sunduğu 23 farklı krediyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Ziraat Bankası’ndan 60 aya kadar vadeyle taşıt ve 120 ay vadeyle konut kredisi sahibi olabilmek için şimdi tam zamanı. Ziraat Bankası her zaman en uygun kredi faiz oranları ile müşterilerinin karşısına çıkar.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası konut kredisi ile 120 aya kadar vade seçeneği ile konut sahibi olabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak için en uygun konut kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan çekeceğiniz konut kredileri için kredi süresi boyunca zorunlu deprem sigortası, konut ve hayat sigortaları yaptırılır.

Ziraat Bankası konut kredisi, satın alacağınız evin değerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullanma imkanı sunar. Konut kredisinin faiz oranı %1,68 olarak belirlenmiştir. 300 bin liralık konut kredisi çekmeniz durumunda %1,68 faiz oranı ve 120 ay vade seçeneğinden yararlanarak aylık 5829 TL ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi bir diğer adıyla tüketici kredisinin faiz oranı %1,75’dir. Bütün bireysel harcamalarınız için uygun fiyatlı Ziraat Bankası tüketici kredisinden yararlanabilirsiniz. Tüketici kredisi ile dilerseniz 60 ay vade seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Çekeceğiniz ihtiyaç kredisi için zorunlu hayat sigortası yaptırılır. Bankanın sizden teminat isteme hakkı vardır.

Ziraat Bankası’ndan çekeceğiniz 30 bin liralık ihtiyaç kredisini 60 ay vade seçeneğinden yararlandığınız takdirde aylık 884 lira taksitler halinde geri ödeme imkanına sahip olacaksınız.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası taşıt kredisi ile hayalini kurduğunuz otomobili satın alabilirsiniz. İster sıfır olsun isterse ikinci el, satın almak istediğiniz otomobili belirledikten sonra 60 ay vade ile taşıt kredisi çekebilirsiniz. Krediniz sonlanana kadar araç rehin edilir. Kredi taksitleriniz bitene kadar kasko ve hayat sigortası zorunlu olarak yaptırılır. Taşıt kredisinin faiz oranı %1,69’dur.

100 bin liralık taşıt kredisini 40 ay vadeyle çekmeniz durumunda aylık ödeyeceğiniz tutar 3673 liradır.

Etiketler:, , ,

Ziraat Bankası Kredi Fırsatları için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Ziraat Bankası Kredi Fırsatları&...  yorumladı. 8:34 pm - 15 / 03 / 2019:

    […] Ziraat Bankası kredileri ile ihtiyaç duyduğunuz kredi miktarına uygun faiz oranlarıyla beraber sahip olabilirsiniz. Acil nakit ihtiya..  […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir