Vakıfbank Taksitli 50.000 TL İhtiyaç Kredisi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:03

Vakıfbank Taksitli 50.000 TL İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi ile hayalini kurduğunuz birçok şeyi alabilirsiniz. Eğitiminizden evliliğe, mobilyalardan seyahat planlarına kadar aklınıza gelen pek çok şey için gerekli olan nakit ihtiyacınızı taksitli ihtiyaç kredisiyle karşılayabilirsiniz.

Vakıfbank’ın sunduğu taksitli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmek için birtakım şartları da sağlamış olmanız gerekiyor. Taksitli kredi başvurusu için nüfus cüzdanınız ve çekeceğiniz tutara göre istenecek olan gelir belgenizi ibraz etmeniz yeterli olacaktır. Özel sektör çalışanları için E devlet üzerinden çıkarılmış barkodlu SGK hizmet dökümü, son aya ait maaş bordrosunun kredi başvurusu esnasında yanlarında getirmeleri gerekir. Eğer maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız gelir belgesini ibraz etmek mecburiyetinde değilsiniz. Kamu çalışanlarının taksitli ihtiyaç kredisi başvurusunda yanlarında e-bordro ve çalıştıkları kuruma ait kimlik örneğini getirmeleri gerekmektedir.

Vakıfbank taksitli 50 bin TL ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,25 olarak belirlenmiştir. Vakıfbank’tan çekeceğiniz 50 bin liralık ihtiyaç kredisi 60 ay vade seçeneğiyle sizlere sunuluyor. 50 bin lira kredi çekmeniz durumunda 12 ay sonunda toplam geri ödeyeceğiniz tutar 59 bin 292 lira olacaktır. Aylık taksit tutarı ise 4933 TL’dir. Vade süresini arttırdıkça aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı azalır, toplam geri ödenecek olan tutar ise artış gösterecektir.

Taksitli kredi ile 60 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi aylık ya da üç ayda bir taksit şeklinde belirleyebilirsiniz. Taksitli ihtiyaç kredisi alan kişilere zorunlu olarak hayat sigortası yapılır. Bu kredi, belli bir teminat karşılığında kullandırılır.

Taksitli İhtiyaç Kredileri

Taksitli ihtiyaç kredileri kendi içinde dört bölüme ayrılır. Bunlar:

–              İpotek karşılığı TİH

–              Otomobil rehni karşılığı TİH

–              Bireysel işyeri kredisi

–              Arsa ipoteği karşılığında TİH

İpotek karşılığı TİH’de elinizdeki gayrimenkulü ipotek olarak göstererek çekeceğiniz kredi miktarını yükseltebilirsiniz.

Otomobil rehni karşılığı TİH’de ise otomobilinizi ipotek olarak göstererek yüksek miktarda kredi çekebilirsiniz.

Bireysel işyeri kredisinde büro, dükkân, mağaza gibi gayrimenkullere sahip olmak için gerekli olan nakiti bu krediyle sağlayabilirsiniz.

Arsa ipoteği karşılığında TİH’de ise size ya da 3. bir şahsa ait olan arsayı ipotek olarak göstererek yüksek miktarlarda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir