Fibabanka ile Günlük 10 TL, Aylık 300 TL Taksitle 10.000 TL Kredi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:22

Fibabanka ile Günlük 10 TL, Aylık 300 TL Taksitle 10.000 TL Kredi

Nakite sıkıştığınız zaman ve acil paraya ihtiyacınız olduğunda düşük faiz oranlı kredi arayışına gireriz. Fibabanka ihtiyaç kredisi ile ihtiyacınız olan miktarı çekebilir ve uygun geri ödeme koşullarıyla kredinizi rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. 48 ay vade imkanından yararlanarak 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Fibabanka’nın sunmuş olduğu bu uygun kredi adeta hayat kurtarıcı oluyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi çekmek için kredi notunuzun çok yüksek olmasına gerek yok. Diğer birçok bankaya kıyasla çok daha kolay kredi çekme imkanı sunuyor.

Fibabanka’dan çekeceğiniz ihtiyaç kredisini 12 ay vadeden başlayarak 48 ay vadeye kadar seçebiliyorsunuz. Dosya masrafı, komisyonlar gibi masraflar ise Fibabanka’da bulunmuyor. İhtiyaç kredinizi masrafsız bir şekilde çekebilirsiniz. Yalnızca zorunlu olarak hayat sigortası yaptırmak mecburiyetindesiniz. Bunun dışında herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yok.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranı, seçeceğiniz vade türüne göre değişiklik göstermektedir. Fibabanka’da çekeceğiniz krediler için uygulanacak faiz oranı ortalama %1.60 civarındadır. Bu rakam vade sayısına göre azalabilir ve yükselebilir. Fibabanka’nın diğer bankalara göre en çok dikkat çeken özelliği ise daha düşük kredi notuna sahip olanlara da kredi vermesi.

Fibabanka’dan kredinizin daha hızlı onaylanması için kredi başvurusunu bizzat şubeye giderek yapmanız gerekir. Diğer kanallardan da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz elbette. İnternet şubesi, ATM ve SMS ile de Fibabanka ihtiyaç kredisine başvurabileceğinizi unutmayın. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için T.C. kimlik numaranızı yazın ve 3422’ye gönderin. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığında tarafınıza SMS gelecek. Bu SMS’ten sonra ilgili belgelerinizi yanınıza alarak en yakın Fibabanka şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

10 bin lira ihtiyaç kredisini 12 ay vadeyle seçmeniz durumunda %1.61 faiz oranı uygulanacaktır. Aylık geri ödeme tutarı ise 388 lira olacaktır. 20 bin lira ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile çekmeniz durumunda ise yine aynı şekilde %1.61 faiz oranı uygulanacaktır. Bu kredi tutarının aylık geri ödemesi ise 643 liradır.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir