Kredi Notu Olmadan Kefilsiz – 20 Bin TL’ye Kadar Kredi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:35

Kredi Notu Olmadan Kefilsiz – 20 Bin TL’ye Kadar Kredi

Kredi talebinde bulunmak için bankaların aradığı ilk şart kredi notudur. Kredi notu düşük olan kişilere kredi verilme ihtimali daha zayıftır. Bunun yanında kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalarda belli bir limite kadar kredi verebiliyor. Kredi notu konusunda mağdur olanlar içinde banka kredisi veren bankalarda var elbet. Kefilsiz 20 bin liraya kadar kredi notunuz olmadan kredi çekebilirsiniz. Üstelik günümüz teknolojisi sayesinde kredi başvuruları için banka şubesine gitmeniz gerekmez. İnternet bankacılığı ya da cep telefonunuzdan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Araba, ev ya da evlilik öncesi hazırlıklar için krediye ihtiyaç duyabilirsiniz. Kefilsiz 20 bin TL veren bankalar sayesinde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar yok denilecek kadar azdır. Kefilsiz ve kredi notunuz olmadan acil ihtiyaçlarınız için kredi çekmek istiyorsanız, aşağıdaki bankalara kredi başvurusu talebinde bulunabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Değişmez faiz oranıyla kefilsiz kredi veren bankalar listesinin ilk sırasına Anadolubank geliyor. Kefilsiz 20 bin TL kredi çekmek için Anadolubank’ın sunduğu uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Anadolubank’tan 20 bin lira kredi çekmeniz ve 24 ay vade seçeneğinden yararlanmanız durumunda toplam geri ödeyeceğiniz tutar 30 bin 16 liradır. 60 aya kadar vade seçeneklerinden sabit faiz oranı (%2,95) ile yararlanabilirsiniz.

Kefilsiz kredi veren bankalardan bir diğeri de Fibabanka’dır. 36 ay vade imkanı sunan Fibabanka aynı zamanda sabit faiz oranıyla dikkatleri çekiyor. %2,49 faiz oranıyla 20 bin lira kefilsiz kredi çekebilirsiniz. 36 ay vadeyle aylık 914 lira geri ödeme yapabilirsiniz. 20 bin lira ihtiyaç kredisi için 105 lira kredi tahsis ücreti, 560 lirada sigorta bedeli ayrıca sizden tahsil edilir.

Masrafsız ve kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalardan olan TEB, %2,3 faiz oranıyla en iyi seçeneklerden birisi. 20 bin lira kefilsiz krediyi 24 ay vade ile çekmeniz durumunda aylık 756 lira geri ödeme yapacaksınız. Toplam 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik tüm vade seçeneklerinde sabit faiz garantisi sunuluyor.

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir