Gelir Belgesi Olmadan Anında Onaylı Kredi Veren 5 Banka

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:40

Gelir Belgesi Olmadan Anında Onaylı Kredi Veren 5 Banka

Bazı zamanlarda acil nakit paraya ihtiyaç duyulabilir. Kimi zaman bir ev almak için, yeni bir taşıt almak için ya da hayalini kurduğunuz bir seyahati gerçekleştirmek için para gerekir. Ortalama bir hayat süren kişilerin hızlı bir şekilde nakit bulabilmelerinin tek yolu banka kredileridir. Banka kredilerinden yararlanarak ihtiyacınızın bir kısmını ya da tamamını giderebilirsiniz.

Bankalardan kredi çekebilmek için bazı şartların sağlanması gerekir. Bu şartların başında ise kredi notu gelir. Kredi notunuz, banka kredisi çekebilmek için en önemli etkendir. Bu şart sağlandıktan sonra bankadan bankaya farklılık gösterse de kefil ya da teminat istenebilir. Üçüncü önemli şart ise gelir belgesi ibrazıdır. Birçok banka gelir belgesi olmayan kişilerin kredi kullanımını engeller. Yani kredi çekebilmeniz için sabit bir maaş alıyor olmanız gerekir. Ancak bunun istisnaları da var elbet. Gelir belgesi olmadan anında kredi veren bankalar aşağıda verildiği gibidir.

TEB Gelir Belgesiz Kredi

İstediğiniz zaman şubeye gitmeye gerek kalmaksızın CepteTEB uygulaması ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası, kredi işlemlerinde gelir belgesi aramaz. Bu sayede ihtiyaç kredinizi gelir belgenizi ibraz etmeden alabilirsiniz.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank gelir belgesiz kredi imkanından yararlanmak istiyorsanız SMS ile kredi talebinde bulunmalısınız. Diğer kanallardan yapacağınız başvurularda gelir belgesi ibrazı istenir. Kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazın ve 3280’e gönderin. 55 bin liraya kadar gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Finansbank’ın şubesiz bankası olan Enpara’da gelir belgesiz kredi imkanı sunuyor. Enpara uygulamasından kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 30 bin liraya ve 48 aya varan vade imkanlarıyla Enpara gelir belgesiz kredi talebinde bulunabilirsiniz.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesi sormayan bankalardan biri de ING Bank’tır. Hem internet sitesi üzerinden hem de SMS ile başvurabilirsiniz. 50 bin liraya kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank, 30 bin liraya kadar gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankalar arasında yer alıyor. Ayrıca Akbank, 48 ay vade fırsatı da sunuyor. Dilerseniz Akbank ATM’lerinden de gelir belgesiz kredi isteğinde bulunabilirsiniz. ATM’ler ile en fazla 10 bin liraya kadar kredi çekebileceğinizi unutmayın.

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir