İş Bankasından Sonbahar İhtiyaç Kredisi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:12

İş Bankasından Sonbahar İhtiyaç Kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için internet şubesi ve mobil bankacılık aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz. İş Bankası sonbahar ihtiyaç kredisi için T.C. kimlik numaranızın bulunduğu kimlik ve gelir belgeniz ile başvurabilirsiniz. Tüm bunların haricinde kredi puanınızın da yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca çekeceğiniz kredinin aylık geri ödeme tutarının maaşınızın en az yüzde 70’ini karşılıyor olması lazım. Gelir konusunda problem yaşıyorsanız, mal varlığınızla da ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

İş Bankası sonbahar kredisinden yararlanmak isteyenler için alt limit olarak 3 bin lira belirlenmiştir. İhtiyaç kredisinde üst limit olarak da 50 bin lira belirlenmiştir. Yani İş Bankası’ndan üç bin lira ile elli bin lira arasında bir tutar çekebilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı vade seçeneklerine göre farklılık gösterir. Çekeceğiniz kredi tutarı ve vade sayısına göre faiz oranı %2.25 ile 2.40 arasındadır. Sonbahar kredisi kampanyasında vade sayısını dilerseniz 36 aya kadar uzatabilirsiniz. İş Bankası’nın sonbahar kredisinden faydalanmak için kredi notunuzun en az 1600 olması gerekmektedir. Bu şartları taşıdığınız takdirde ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

İş Bankası sonbahar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için birçok kanalda başvuru talebinde bulunabilirsiniz. İnternet şubesi ve mobil bankacılık dışında ATM’ler ve şubeler aracılığıyla da başvurabilirsiniz. Nereden başvurursanız başvurun, kredi başvuru talebinizin sonucu anında tarafınıza bildirilir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda internet şubesine girerek Krediler > Kredim Hazır sekmesinden sözleşmenizi internet üzerinden onaylayabilir ve kredinizin hemen hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi çekebilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisine SMS ile başvuruda bulunmak için NAKİT yazıp bir boşluk bırakın, T.C. kimlik numaranızı yazın tekrar boşluk bırakın, kredi tutarını yazıp bir boşluk daha bıraktıktan sonra aylık gelirinizi yazın ve 4402’ye gönderin. (örn: NAKİT 20065……1 20000 4000)

İş Bankası’ndan 25 bin lira ihtiyaç kredisini %2.35 faiz oranıyla çekebilirsiniz. 24 ay vadeyle krediyi çekmeniz durumunda aylık 1448 lira geri ödemeniz olacaktır. Toplamda geri ödeyeceğiniz tutar ise 34745 liradır.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir