Anında 10 Bin TL Kredi Başvurusu 2019

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:19

Acil kredi ihtiyaçlarında artık banka şubelerine gidip sıra beklemek son buluyor, internet teknolojisinin ilerlediği bu dönemlerde artık bankaların tamamı internet üzerinden başvuru yapma

Anında 10 Bin TL Kredi Başvurusu

Günümüzde pek çok ihtiyacımızı karşılamak için banka kredilerine başvururuz. Kısa süreli ihtiyaçların karşılanması için günlük krediler dediğimiz ufak miktarlarda kredi çekme imkânı ile pek çok işinizi halledebilirsiniz. Anında 10 bin TL kredi başvurusu için müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesine giriş yapmalısınız. Buradan krediler sekmesi altında ihtiyaç kredisine gelerek 10 bin lira kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Faiz oranları bankadan bankaya farklılık gösterse bile ortalama %1,70 faiz oranı uygulandığını söyleyebiliriz. Örneğin Ziraat Bankası %1,67 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak anında 10 bin TL kredi çekebilirsiniz. 24 ay vade ile 10 bin TL kredi çektiğiniz takdirde aylık 528 TL olarak geri ödeyebilirsiniz.

N Kolay Kredi (AKTİF BANK)istenmiyor (SGK olmalı)     30.000  TL
Enpara    (QNB FİNANSBANK)istenmiyor     50.000  TL
Odeabank (bireysel finansman)istenmiyor (rehinle) 100.000 TL
ING Bankistenmiyor (iyi kredi notuna) 50.000 TL
Denizbankistenmiyor (SGK olmalı)30.000 TL
Garanti Bankasıistenmiyor (iyi kredi notuna)30.000 TL

Düşük bütçeli kredi veren tüm bankalarımız zaten 2019 yılından beri kefilsiz 10 bin TL gelir belgesiz bireysel kredi vermektedir.  Denizbank, ING Bank, TEB, İŞ Bankası, Aktif Bank, Finansbank ve yapıkredi bankları düşük bütçeli kredilerde yani 10 ila 30bin arası kredilerde kefilsiz ve gelir belgesiz kredi sunuyor.

En Hızlı Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Acil kredi ihtiyaçlarında artık banka şubelerine gidip sıra beklemek son buluyor, internet teknolojisinin ilerlediği bu dönemlerde artık bankaların tamamı internet üzerinden başvuru yapma imkanı sunuyor, ayrıca bu başvuruyu yaptıktan hemen 24 saat sonra sonuçlanarak krediniz hesabınıza yatıyor. Peki 10 bin TL anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bu sisteme en yatkın olanlardan biri SMS ile kredi başvurusudur. SMS ile kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken konulardan biride kredinin faiz oranıdır.

SMS İle Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Başvurusu

SMS bankacılığı yukarda bahsettiğim gibi internetin ve teknolojinin artması nedeniyle bir hayli artış gösterdi.  Bu nedenle bankalar SMS ile başvuru yapan kişilerden gelir belgesi istememektedir. Düşük miktarlı kredileriniz anında onay alarak ertesi gün bile hesabınıza yatabilir.

Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar 2019

Anında krediye onay veren bankalar hakkında ki bu yazımızda, Anında kredi veren bankaların artık çoğaldığını sizlere ileteceğiz. Artık bankaların kolaylaşarak ilerlediğini görüyoruz, mesela şubelere ihtiyaç kalmadan SMS ile kredi, Müşteri hizmetleri tarafından kredi veya internet sitelerinden başvurulara başlanarak şube zorunluluğunu hatta aşağıda ki belgeleri dahi artık istemiyorlar;

  • Gelir Belgesi,
  • Nüfus cüzdanı,
  • Kefil,
  • İkametgah veya fatura örneği

Bu gibi belgelere artık ihtiyaç duymayacaksınız, internet sitelerinden yapılan başvurular ile sizlerin ihtiyaç dahillerinde ki bilgilere ihtiyaç  duyacaklarını belirtmek isteriz. Gereken bilgileri başvuru yapacağınız bankaya teslim ettikten sonra düşük bütçeli anında kredilerinizi alabilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Hızlı ve sorunsuz bir şekilde kredi alabilmek için bazı bankaların sunduğu avantajlardan yararlanmak gerek. Kimi bankalar gelir belgesi şartı aramazken kimileri kefil aramaz. Kredi şartlarının nispeten hafif olduğu bankalardan çok daha kolay bir şekilde kredi çekebilirsiniz.

En kolay kredi veren bankalar listesinin başında TEB geliyor. 30 bin liraya kadar kefilsiz ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Aynı zamanda kredi başvurusu için şubeye de gitmeniz gerek yok. İnternet üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Finansbank’da masrafsız ve gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankalar arasında yer alıyor. Aynı zamanda İş Bankası’da gelir belgesiz 25 bin liraya kadar kredi çekmenize imkan tanıyor.

10 Bankanın 10 Bin Lira İçin Verdiği Kredi

Herhangi bir ihtiyacı karşılamak için her zaman toplu bir paranız olmayabilir. Bu gibi ihtiyaçlarınızı acil olarak karşılamak için banka kredileri sizin ihtiyaçlarınızı giderir. Günümüzde banka kredisi çekmek için aranan en önemli şart, kredi notudur. Kredi notunuzun düşük olması sebebiyle kredi talebiniz reddedilir. Bu sebepten dolayı kredi notunuzu yüksek tutmalısınız.

Hızlı bir şekilde nakit ihtiyacını karşılamak için tüm bankalar istediğiniz tutarda ihtiyaç kredisi sağlıyor. En çok çekilen ve talep edilen kredi tutarı ise 10 bin liradır. 10 bin lira kredi veren bankaları sizler için en güncel bilgilerle hazırladık.

Anında 10 Bin Lira Kredi Veren Bankalar

10 bin lira kredi veren bankalar listesine başlamadan önce kredi puanınızın yeterli miktarda olduğunu kontrol edin.

Ziraat Bankası 10 bin lira kredi için belirlediği faiz oranı 1.75’tir. 10 bin lira krediyi 24 ay vadeyle çekmeniz durumunda aylık geri ödeyeceğiniz tutar 534 lira olacaktır.

Vakıfbank 10 bin lira ihtiyaç kredisi için uyguladığı faiz oranı ise 1.75’tir. 10 bin lira krediyi 24 ay vade ile seçtiğiniz takdirde aylık geri ödeme tutarınız 534 lira olacaktır.

İş Bankası 10 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı %2.67’dir. 24 ay vade ile 10 bin lirayı çekmeniz durumunda aylık geri ödeme tutarınız 567 lira olacaktır.

Garanti Bankası 10 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı %2.29’dur. 24 ay vade ile aylık ödeme tutarınız ise 574 lira olacaktır.

Denizbank 10 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı %2.95’dir. 24 ay vade ile aylık geri ödeme tutarınız 625 lira olacaktır.

Akbank 10 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı %2.34’tür. 24 ay vadeyle kredi çekmeniz durumunda aylık geri ödeyeceğiniz tutar 578 liradır.

Finansbank 10 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı %2.03’tür. 24 ay vade ile kredi çekmeniz durumunda aylık ödeme tutarınız 555 lira olacaktır.

Yapı Kredi 10 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı %2.20’dir. 24 ay vadeyle aylık ödeyeceğiniz tutar ise 567 liradır.

Halk Bankası 10 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.79’dur. 24 ay vade ile aylık geri ödeyeceğiniz tutar 538 lira olacaktır.

Şekerbank 10 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı %2.47’dir. 24 ay vadeyle geri ödeyeceğiniz aylık tutar ise 588 liradır.

Fibabanka ile Günlük 10 TL, Aylık 300 TL Taksitle 10.000 TL Kredi

Nakite sıkıştığınız zaman ve acil paraya ihtiyacınız olduğunda düşük faiz oranlı kredi arayışına gireriz. Fibabanka ihtiyaç kredisi ile ihtiyacınız olan miktarı çekebilir ve uygun geri ödeme koşullarıyla kredinizi rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. 48 ay vade imkanından yararlanarak 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Fibabanka’nın sunmuş olduğu bu uygun kredi adeta hayat kurtarıcı oluyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi çekmek için kredi notunuzun çok yüksek olmasına gerek yok. Diğer birçok bankaya kıyasla çok daha kolay kredi çekme imkanı sunuyor.

Fibabanka’dan çekeceğiniz ihtiyaç kredisini 12 ay vadeden başlayarak 48 ay vadeye kadar seçebiliyorsunuz. Dosya masrafı, komisyonlar gibi masraflar ise Fibabanka’da bulunmuyor. İhtiyaç kredinizi masrafsız bir şekilde çekebilirsiniz. Yalnızca zorunlu olarak hayat sigortası yaptırmak mecburiyetindesiniz. Bunun dışında herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yok.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranı, seçeceğiniz vade türüne göre değişiklik göstermektedir. Fibabanka’da çekeceğiniz krediler için uygulanacak faiz oranı ortalama %1.60 civarındadır. Bu rakam vade sayısına göre azalabilir ve yükselebilir. Fibabanka’nın diğer bankalara göre en çok dikkat çeken özelliği ise daha düşük kredi notuna sahip olanlara da kredi vermesi.

Fibabanka’dan kredinizin daha hızlı onaylanması için kredi başvurusunu bizzat şubeye giderek yapmanız gerekir. Diğer kanallardan da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz elbette. İnternet şubesi, ATM ve SMS ile de Fibabanka ihtiyaç kredisine başvurabileceğinizi unutmayın. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için T.C. kimlik numaranızı yazın ve 3422’ye gönderin. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığında tarafınıza SMS gelecek. Bu SMS’ten sonra ilgili belgelerinizi yanınıza alarak en yakın Fibabanka şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

10 bin lira ihtiyaç kredisini 12 ay vadeyle seçmeniz durumunda %1.61 faiz oranı uygulanacaktır. Aylık geri ödeme tutarı ise 388 lira olacaktır. 20 bin lira ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile çekmeniz durumunda ise yine aynı şekilde %1.61 faiz oranı uygulanacaktır. Bu kredi tutarının aylık geri ödemesi ise 643 liradır.

Kredi Notu Olmadan Kefilsiz – 20 Bin TL’ye Kadar Kredi

Kredi talebinde bulunmak için bankaların aradığı ilk şart kredi notudur. Kredi notu düşük olan kişilere kredi verilme ihtimali daha zayıftır. Bunun yanında kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalarda belli bir limite kadar kredi verebiliyor. Kredi notu konusunda mağdur olanlar içinde banka kredisi veren bankalarda var elbet. Kefilsiz 20 bin liraya kadar kredi notunuz olmadan kredi çekebilirsiniz. Üstelik günümüz teknolojisi sayesinde kredi başvuruları için banka şubesine gitmeniz gerekmez. İnternet bankacılığı ya da cep telefonunuzdan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Araba, ev ya da evlilik öncesi hazırlıklar için krediye ihtiyaç duyabilirsiniz. Kefilsiz 20 bin TL veren bankalar sayesinde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar yok denilecek kadar azdır. Kefilsiz ve kredi notunuz olmadan acil ihtiyaçlarınız için kredi çekmek istiyorsanız, aşağıdaki bankalara kredi başvurusu talebinde bulunabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Değişmez faiz oranıyla kefilsiz kredi veren bankalar listesinin ilk sırasına Anadolubank geliyor. Kefilsiz 20 bin TL kredi çekmek için Anadolubank’ın sunduğu uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Anadolubank’tan 20 bin lira kredi çekmeniz ve 24 ay vade seçeneğinden yararlanmanız durumunda toplam geri ödeyeceğiniz tutar 30 bin 16 liradır. 60 aya kadar vade seçeneklerinden sabit faiz oranı (%2,95) ile yararlanabilirsiniz.

Kefilsiz kredi veren bankalardan bir diğeri de Fibabanka’dır. 36 ay vade imkanı sunan Fibabanka aynı zamanda sabit faiz oranıyla dikkatleri çekiyor. %2,49 faiz oranıyla 20 bin lira kefilsiz kredi çekebilirsiniz. 36 ay vadeyle aylık 914 lira geri ödeme yapabilirsiniz. 20 bin lira ihtiyaç kredisi için 105 lira kredi tahsis ücreti, 560 lirada sigorta bedeli ayrıca sizden tahsil edilir.

Masrafsız ve kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalardan olan TEB, %2,3 faiz oranıyla en iyi seçeneklerden birisi. 20 bin lira kefilsiz krediyi 24 ay vade ile çekmeniz durumunda aylık 756 lira geri ödeme yapacaksınız. Toplam 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik tüm vade seçeneklerinde sabit faiz garantisi sunuluyor.

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir