Kredi Notunuz Yok Mu? – 15.000TL Kadar Belgesiz Kredi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:16

Kredi Notunuz Yok Mu? – 15.000TL Kadar Belgesiz Kredi

Nakit ihtiyaçların giderilmesi için ilk tercih her zaman banka kredilerinden yana olmuştur. Banka kredilerinden yararlanmak içinde kredi notu olmazsa olmazlar arasında yer alır. Hesabınızdaki para akışına, kredi kartı ve kredilerin asgari tutarlarının zamanında ödenmesi gibi pek çok kriter, kredi notunuzu yükseltir. Banka ödemelerinin gecikmesi ya da bankacılık işlemi hiç yapmayan kişilerin kredi notu olumsuz yönde etkilenir. Bu yüzden banka kredisi çekebilmek için en önemli unsur olan kredi notunu yükseltmeniz yararınıza olacaktır.

Günümüzde düşük kredi notuna sahip ya da hiç kredi notu olmayanlarda kredi çekebilme fırsatından yararlanabilir. 2019 yılında kredi faiz oranlarının ciddi bir şekilde yükselmesinden dolayı kredilere olan taleplerde de ciddi düşüşler yaşandı. Bankalarda bu şartlar altında daha fazla kişiye kredi kullandırabilmek için kredi şartlarını esnetti. Bu sayede düşük kredi notuna sahip kişilerde ihtiyaç kredilerinden faydalanabiliyor.

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Düşük kredi notuna sahip kişilerin kredi çekebileceği bankalar listesinin ilk sırasında Aktifbank yer alıyor. Kredi notunuz 900 hatta 800 puan olsa bile ihtiyaç kredisi çekebiliyorsunuz. Kredi başvurusunda bulunmak içinde şubeye gitmenize gerek yok. Aktifbank N Kolay kredisini internet bankacılığı aracılığıyla çekebilir ve herhangi bir dosya masrafı ödemezsiniz. 15 bin TL ihtiyaç kredisi için tercih edilebilecek bankaların başında yer alıyor.

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalardan bir diğeri de Fibabank’tır. Fibabank ile ihtiyacınız karşılayabilmek için ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Düşük kredi notu olanların ihtiyaç kredisinden faydalanabilmesi için mutlaka yanlarında bir kişiyi kefil olarak getirmeleri gerekiyor. 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini uygun faiz oranları ile çekebilirsiniz.

Burgan Bank’ta kredi notu düşük olanlara kredi imkânı sunan bankalar arasında yer alıyor. 48 aya varan vade seçeneğiyle düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Burgan Bank, düşük kredi notu olanlara verdiği krediler için kefil şartı arıyor. Kefil dışında herhangi bir şartı olmayan Burgan Bank ile 15 bin liraya kadar kredi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir