1 SMS ile Anında Vakıfbank Sonbahar Kredi Başvurusu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:46

1 SMS ile Anında Vakıfbank Sonbahar Kredi Başvurusu

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurularında en fazla tercih edilen yöntemlerden biri de SMS ile başvurudur. Nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyen kişiler ilk olarak internet şubesi ya da SMS ile kredi başvurusunda bulunmayı tercih ediyor. Bu talebin karşısında da Vakıfbank gerekli adımları atarak SMS ile kredi başvurusu dönemini başlattı. SMS ile kredi başvurusunda bulunduğunuz zaman anında tarafınıza geri dönüş sağlanıyor. Olumlu ya da olumsuz olan bu geri dönüşten sonra zamandan ciddi ölçüde tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Vakıfbank şubesine gitmeden oturduğunuz yerden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için birçok yöntem mevcut. İnternet şubesi aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabileceğiniz gibi SMS ile de başvuruda bulunabilirsiniz. Anında kredi onayı almak için SMS ile başvuruda bulunmanızı tavsiye ederiz.

Vakıfbank SMS İle Kredi Başvuru Adımları

Vakıfbank SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için cep telefonunuzda SMS bölümüne gelerek 5724’e SMS atmanız yeterli gelecektir. Bunun için T.C. kimlik numaranızı yazıp 5724’e göndermeniz yeterli olacaktır. SMS’i gönderdikten çok kısa bir zaman sonra tarafınıza olumlu ya da olumsuz bilgilendirme mesajı gelecek. Yapmış olduğunuz bu başvuru, ön başvuru olarak kabul edilir. Banka, vermiş olduğunuz kimlik numaranızdan kredi çekip çekemeyeceğinizi kontrol eder ve tarafınıza bildirir. Bu noktadan sonra gerekli belgelerle birlikte şubeye giderek bizzat başvuruda bulunmanız gerekir.

Göndermiş olduğunuz bu SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz SMS için normal SMS gönderme ücreti uygulanır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank’tan SMS ile kredi başvurusunda bulunduktan sonra eğer banka kredi çekmenizi uygun bulursa şubeye giderek kredi talebinizi onaylatabilirsiniz. İhtiyaç kredisi ile çekebileceğiniz en fazla tutar ise 90 bin liradır. 90 bin liraya kadar uygun faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı %2.25 olarak belirlenmiştir.

3000 lira ihtiyaç kredisini %2.25 faiz ve 36 ay vade ile çekmeniz durumunda toplam geri ödemeniz 4727 lira olacaktır. 3000 lira ihtiyaç kredisini aynı faiz oranıyla 12 ay vade çekmeniz durumunda ise geri ödeyeceğiniz toplam miktar 3552 liradır.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir